test2 ZABAWA - Kura po azjatycku! test
 

ZABAWA - Kura po azjatycku!

ZABAWA - Kura po azjatycku!  Kochani, to nie będzie ani trochę historia kulinarna. To będzie historia podróżnicza z Kurą Babci Dany w tle. Doszły nas słuchy, że nasza własna kura wybrała się w podróż. Śledźcie ją razem z nami w programie Azja Express i wygrajcie własną. Jak to zrobić? Oglądajcie uważnie program Azja Express TVN, jeśli zobaczycie nasz produkt, szybko zróbcie mu zdjęcie. Wszystkie zdjęcia z danego odcinka wyślijcie do nas w jednym mailu na bok@lamillou.com wraz z odpowiedzią na pytanie: Który produkt La Millou najlepiej nadaje się na podróż do Azji i dlaczego? Najbardziej kreatywne odpowiedzi w dowolnej formie pisanej nagrodzimy Kurą Babci Dany po każdy odcinku. Jak długo się bawimy? Od samego początku do samego końca tej edycji Azja Express. Na co czekamy? Na kolejny odcinek Azja Express. Do dzieła! 

PS. Kto przegapił pierwszy odcinek - zawsze może wysłać do nas screeny z TVN Player :D oraz odpowiedź na pytanie: Który produkt La Millou najlepiej nadaje się na podróż do Azji i dlaczego? Zwycięzców 1 i 2 odcinka ogłosimy jednocześnie już w najbliższy poniedziałek (18.09). Nagrody czekają!  
Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby ZABAWY - Kura po azjatycku jest Smartino spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ruczaj 89, 02-997 Warszawa), dane zbierane są wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia zabawy, w tym uwzględnienia zgłoszeń, wyłonienia laureatów i wydania nagród. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uwzględnienia zgłoszenia w zabawie. Osobom, których dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do treści podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania.

 

 

Baner promocyjny
Jeśli po kilku minutach nie otrzymałaś/eś wiadomości, sprawdź czy e-mail nie wylądował w spamie.
Subskrybując wyrażam zgodę na przesłanie na mojego maila przez SMARTINO SP.Z.O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com