Premiera kolekcji Dzielny Lew by Maciej Zakościelny

1000x500premiera.jpg

1000x500premiera.jpg

Kochani! Długo wyczekiwany, nieustraszony i bohaterski Dzielny Lew za parę dni będzie mógł zagościć w Waszych domach. Maciej Zakościelny - Twórca kolekcji, zaprojektował ją z myślą o swoim synku, a także o każdym małym chłopcu, który marzy, aby zostać Strażakiem:). Premiera kolekcji pojawi się już w najbliższy poniedziałek 10 lipca. W skład kolekcji wchodzą: kocyki, poduszki oraz akcesoria do wózków i nie tylko...ale na tym nie koniec! Maciek ma pomysły na nowe produkty, które z radością wyprodukujemy, oraz szlachetny gest przekazania części dochodów na rzecz najbardziej potrzebujących - szczegóły niebawem.

Witamy ciepło nowego Ambasadora w naszym zespole i dziękujemy za dobrą energię, jaką wnosi Maciek na pokład La Millou!

Komentarze

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja
Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com